Monthly Archives: maart 2016

Merkwaardig verwijt van Emma van Blom

De vergadering van de Westvoornse gemeenteraad van 15 maart j.l. over de schenking van € 661.309 aan de voormalige melkveehouder L.W. Noordermeer van ver Verlengde Lodderlandsdijk in Rockanje was weer een zielige vertoning. De coalitie van Gemeentebelangen en Partij Westvoorne Lees verder »

Emma van Blom (PW) geeft een interview. Nieuwsmus.nl reageert

Westvoorne: Beste Emma, Hedenmorgen gaf je als fractievoorzitter van de Partij Westvoorne, voor Radio Rijnmond een interview. Je tekst was verbazingwekkend. Het ging over schenking van € 661.309 door de gemeente Westvoorne aan de heer L.W. Noordermeer. Wat zei je Lees verder »

Mevrouw Emma van Blom schrijft een brief

Westvoorne’s Partij fractievoorzitter Emma van Blom schrijft een boze brief aan de Vereniging Verontruste Burgers Voorne (VVBV). Wat hebben de jongens en meisjes van die club nu weer gedaan. Ze hebben een stukje geschreven over de met veel geheimzinnigheid omgeven Lees verder »